top of page
pawlik.jpg

lek.wet. Pawlik Grzegorz

Jestem Grzegorz. Ukończyłem  studia weterynaryjne we Wrocławiu w 2013 r. Już jako student zdobywałem i pogłębiałem swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Po  kilku latach zbierania doświadczenia w jednych z najlepszych Krakowskich Lecznic dla Zwierząt postanowiłem otworzyć własną Przychodnię. Moją główną pasją zawodową jest chirurgia zarówno miękka jak i twarda, endokrynologia. Dużo uwagi poświęcam również na pogłębianiu wiedzy internistycznej. Prywatnie kocham sporty drużynowe, chodzenie po górach,  spędzanie wolnego czasu z rodziną i moimi dwoma kotkami

 

Jestem Ola -Technik weterynarii. Tytuł uzyskałam w 2018r i od razu rozpoczęłam pracę w zawodzie. Do załogi Mruczka dołączyłam w 2021r. Moja praca jest moją pasją, dlatego chętnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu webinarach, kursach i kongresach, aby móc coraz lepiej i efektywniej pomagać czworonożnym przyjaciołom. Lubię prace z mikroskopem, interesuje się parazytologią. Prywatnie jestem właścicielką króliczka Tuptusia. Poza pracą lubię sport, motoryzacje i kino.

ola.jpg

tech. wet. Celarek Aleksandra

Jestem Ania-  absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Po studiach zdobywałam doświadczenie w Warszawskich lecznicach. Do zespołu Mruczka dołączyłam w maju 2022 roku. Najbardziej interesuje się interną małych zwierząt i okulistyką, w gabinecie wykonuje również badania endoskopowe. Regularnie poszerzam swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. W wolnym czasie podróżuje, jeżdżę na rolkach i spaceruje po ukochanym Krakowie. Prywatnie jestem właścicielką kota Bochenka.

lek. wet Anna Jakóbik

Jestem Maja.Tytuł technika weterynarii uzyskałam w 2011 roku  i od tego momentu zaczęła się moja profesjonalna przygoda z pracą ze zwierzętami.  Z radością dołączyłam do mruczkowej ekipy. Od zawsze w domu miałam  zwierzęta , które obdarzałam i obdarzam  wielką miłością  i czułością, Behawiorystyka  kotów to dziedzina , która mnie szczególnie pasjonuje.   W życiu prywatnym jestem mamą dwójki dzieci i dwóch  uroczych  kociaków - " Lexa" i Gustawa"

tech. wet. Maja Łukasik

tech. wet. Angelika Rezik

Jestem Angelika . Do mruczkowej ekipy dołączyłam w 2023 roku. Wcześniejsza moja praca związana była z większymi czworonogami -końmi. Prywatnie jestem właścicielką cudownej suczki - Lary. Interesuję się behawioryzmem zwierząt, zarówno tych większych, jak i mniejszych. W wolnym czasie jeżdżę konno, organizuję zbiórki na rzecz schronisk i działam w wolontariacie. Praca ze zwierzętami jest moim marzeniem, które obecnie spełniam.

Irmina-1.jpg

Jestem Irmina.Dołączyłam do załogi Mruczka w styczniu 2019 roku. Jestem absolwentką Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, wcześniej uzyskałam także tytuł inżyniera biotechnologii na Krakowskim Uniwersytecie Rolniczym. Do pracy zawodowej wdrażałam się niemalże od początku studiów weterynaryjnych, zdobywając doświadczenie w kilku krakowskich lecznicach. Po stażu wyjechałam do Tajlandii, gdzie przez dwa miesiące poznawałam weterynarię w azjatyckim wydaniu. Stopniowo rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach i wykładach. Interesuje się szeroko pojętą interną, dermatologią, lubię pracę z mikroskopem. W Mruczku odpowiadam za pacjentów kardiologicznych. W wolnych chwilach śpiewam, oglądam „Przyjaciół”, zwijam sushi i zbieram grzyby. Prywatnie jestem  właścicielką kota Polipa i dwóch żółwi – Kapsla i Kuby

 

lek. wet. Maguda Irmina
bottom of page