top of page

lek. wet. Janczura Alicja

Z weterynarią związana od 2014 roku, kiedy rozpoczęłą pracę w jednej z całodobowych lecznic weterynaryjnych w Krakowie. Absolwentka Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, wcześniej uzyskała tytuł inżyniera zootechniki. Doświadczenie podczas studiów zbierała w kraju i za granicą: podczas wymian studenckich w Lisbonie i Brnie. Odbyła praktyki w Kalbach Tierklinik we Frankfurcie nad Menem, gdzie poszerzała swoją wiedzę z zakresu neurologii i chirurgii . Staż odbyła w jednej z całodobowych klinik  w Warszawie. Pasjonuje się neurologią oraz chirurgią i medycyną ratunkową. Współorganizatorka  wydarzeń weterynaryjnych-szkoleń, wykładów i warsztatów.W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom psychologii, podróżom, jeździe na rolkach i chodzeniu po górach.Prywatnie opiekunka rodzinnego psa Neli.

unnamed.jpg
pawlik.jpg

lek.wet. Pawlik Grzegorz

Ukończyłem  studia weterynaryjne we Wrocławiu w 2013 r. Już jako student zdobywałem i pogłębiałem swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Po  kilku latach zbierania doświadczenia w jednych z najlepszych Krakowskich Lecznic dla Zwierząt postanowiłem otworzyć własną Przychodnię. Moją główną pasją zawodową jest chirurgia i endokrynologia. Dużo uwagi poświęcam również na pogłębianiu wiedzy internistycznej. Prywatnie kocham sporty drużynowe, chodzenie po górach,  spędzanie wolnego czasu z rodziną i moimi dwoma kotkami

 

Technik weterynarii. Tytuł uzyskałam w 2018r i od razu rozpoczęłam pracę w zawodzie. Do załogi Mruczka dołączyłam w 2021r. Moja praca jest moją pasją, dlatego chętnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu webinarach, kursach i kongresach, aby móc coraz lepiej i efektywniej pomagać czworonożnym przyjaciołom. Lubię prace z mikroskopem, interesuje się parazytologią. Prywatnie jestem właścicielką króliczka Tuptusia. Poza pracą lubię sport, motoryzacje i kino.

ola.jpg

tech. wet. Celarek Aleksandra

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Do zespołu Mruczka dołączyłam w sierpniu 2019 roku.W sferze zawodowej najbardziej interesuję się interną małych zwierząt, głównie kardiologią oraz neurologią. Jestem miłośniczką kotów, a prywatnie szczęśliwą opiekunką dwóch kocich dżentelmenów- Antka i Gustawa. Poza pracą lubię różne formy aktywności fizycznej, zajęcia fitness, spacerowanie, zwiedzanie. Kocham tańczyć i śpiewać. Ale największą moją pasją od lat jest weterynaria.

IMG_20190718_124720 (1).jpg

lek. wet Skalska Dominika

844AA31B-AF36-4C12-B45D-37E4FC0C9666.jpeg

Dołączyła do ekipy Mruczka 2020.
Technik weterynarii i inżynier zootechniki. Wcześniej pracowała w sklepie zoologicznym, chętnie doradzi kwestie
związane w sprawie karm i przekąsek. Prywatnie posiada gryzonie - stado szczurków.
Różnorakie zwierzęta przewijały się przez całe życie.
Interesuje się behawiorystyką, wizażem i kinematografią.
Poza pracą lubi mniej ekstremalne góry, jazdę na rowerze i łyżwach.

tech. wet. Matelowska Paulina
Irmina-1.jpg

Dołączyła do załogi Mruczka w styczniu 2019 roku. Jest absolwentką Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, wcześniej uzyskała także tytuł inżyniera biotechnologii na krakowskim Uniwersytecie Rolniczym. Do pracy zawodowej wdrażała się niemalże od początku studiów weterynaryjnych, zdobywając doświadczenie w kilku krakowskich lecznicach. Po stażu wyjechała do Tajlandii, gdzie przez dwa miesiące poznawała weterynarię w azjatyckim wydaniu. Stopniowo rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach i wykładach. Interesuje się szeroko pojętą interną, dermatologią, lubi pracę z mikroskopem. W wolnych chwilach śpiewa, ogląda „Przyjaciół”, zwija sushi i zbiera grzyby. Prywatnie właścicielka kota Polipa i dwóch żółwi – Kapsla i Kuby

 

lek. wet. Maguda Irmina
bottom of page